• Zarządanie różnorodnością

• Wsparcie procesów rekrutacyjnych

• Organizacja szkoleń i warsztatów DEI

• Personal Branding kobiecych liderek

• Poznaj kobiece liderki z branży nowych technologii

• Dowiedz się więcej o najlepszych praktykach firm, w obszarze Diversity and Inclusion

Posłuchaj inspirujących rozmów z liderkami, które wprowadzają innowacje w świecie nowych technologii:

Webinary podcasty

Potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Opowiedz nam o swoich wyzwaniach, a my opracujemy indywidualną ofertę dedykowaną Twojej firmie.

Umów się na spotkanie z Anitą Kijanką – Founderką Strong Women in IT  i powiedz nam, jak możemy Ci pomóc.

Rozwijaj DEI w swojej firmie ze społecznością Strong Women in IT!

Jak możemy pomóc?

Rozwiniemy ideę DEI w Twojej organizacji

Uporządkujemy i wdrożymy procedury wewnętrzne

Wesprzemy proces rekrutacji w Twojej firmie

Zidentyfikujemy potrzeby Twoich pracowników

Zbudujemy personal branding liderek w organizacji

O inicjatywie

W „Strong Women in IT” kreujemy standardy obecności kobiet na wysokich stanowiskach w branży nowych technologii. Naszym celem jest promocja najlepszych praktyk rynkowych dotyczących funkcjonowania kobiet w biznesie. Zrzeszamy kobiety tworzące świat nowych technologii i IT.

Co oznacza dla nas „strong women”? To metafora współczesnej kobiety przedsiębiorczej. Jej wytrwałości i konsekwencji w realizacji celów i marzeń. Kreatywności i nieuleganiu standardom, przede wszystkim w zakresie tworzenia i wdrażania innowacji.

Tworzymy raporty, opracowania, organizujemy wydarzenia, oraz doceniamy tych, którzy robią w temacie kobiecej przedsiębiorczości w nowych technologiach najwięcej.

Chcesz być na bieżąco w świecie Strong Women?
Zapisz się do Newslettera!

  Misja

  Świat IT jest pełny ambitnych, przedsiębiorczych i silnych kobiet. Naszą misją jest je pokazać. Udowadniamy, że prawdziwe Role Models są w naszym otoczeniu.

  Jak to robimy? Poprzez rzetelną realizację poniższych etapów:

  Misja

  Świat IT jest pełny ambitnych, przedsiębiorczych i silnych kobiet.
  Naszą misją jest je pokazać. Udowadniamy, że prawdziwe Role Models są w naszym otoczeniu.
  Jak to robimy? Poprzez rzetelną realizację poniższych etapów.

  Kreujemy Role Models 

  Obecność w mediach, wystąpienia podczas konferencji, budowa wizerunku ekspertki. W Strong Women in IT kreujemy Role Models.  Wiemy, jak robić to skutecznie. Pomagamy kobietom w wielu obszarach a promocja ich sylwetek, firm i doświadczenia jest jednym z nich.

  Edukujemy i rozwijamy 

  Wiedza i rozwój to filary sukcesu. Rozumiemy to. Sami wciąż się rozwijamy, aby coraz więcej korzyści móc przekazać innym. Prowadzimy podcasty, publikujemy artykuły w mediach, organizujemy wydarzenia o bardzo dużej wartości edukacyjnej.

  Tworzymy środowisko oparte na współpracy 

  Budujemy relacje, bo biznes to przede wszystkim ludzie. Skupiamy wokół siebie różne środowiska. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę i umożliwiamy to innym. Łączymy świat IT z ekspertami z różnych branż.

  Raporty

  Raport „Strong Women in IT” to przede wszystkim fakty! Wiemy kim są kobiety, które tworzą świat nowych technologii i zarządzają nim. Skupiamy się nie tylko na typowo biznesowych danych – wielkość firmy czy przychód, ale przedstawiamy również całą drogę, którą musiały przebyć, aby osiągnąć to co teraz mają – ich wyzwania, sukcesy, porażki.

  Udowadniamy, że to nie wykształcenie najbardziej wpływa na naszą karierę.
  Pobierz raport “Strong Women in IT” i dowiedz się więcej.

  Edycja 2021

  Strong Women in IT – Global Edition

  Edycja 2020

  Strong Leaders Creator in IT

  Edycja 2019

  Strong Women in IT

  Edycja 2018

  55 kobiet w świecie nowych technologii

  Jeżeli chcesz znaleźć się w kolejnej edycji raportu, zostać partnerem lub zgłosić silną kobietę. Napisz do nas!

  Zostań Partnerem

  Stań się częścią „Strong Women in IT”. Dołącz do jedynej inicjatywy w kraju zrzeszającej kobiety zarządzające światem IT.

  Twórz z nami wydarzenia, networkingi, eventy tematyczne, konkursy a także podcasty. Kreuj razem z nami nowe standardy wspierania kobiet w pokonywaniu kolejnych szczebli kariery zawodowej. 

  Partnerzy

  GetResponse

  Personal Branding

  Ile kobiet ze świata nowych technologii jesteś w stanie wymienić? Ile nazwisk polskich ekspertów ze swojej branży podać? Niewiele prawda? A wszystko przez to, że Personal Branding jest odkładany na później. Widnieje, jako ostatni punkt na liście, zaraz za naszymi  codziennymi obowiązkami i zadaniami.

  Silna marka osobista przyciąga nowych klientów, kontrakty, wznosi firmę wyżej w rankingach.Prowadzi do wzrostu kapitału i rozwoju przedsiębiorstwa. To jest właśnie efekt skutecznego Personal Brandingu.

  Nasze długoletnie doświadczenie w komunikacji firm daje nam olbrzymią przewagę. Wiemy, jakich narzędzi użyć, aby nasi klienci odnieśli sukces. Współpracując z nami otrzymasz dedykowanego opiekuna oraz program szyty na miarę.

  Webinary

  O nowych technologiach, innowacjach i zarządzaniu ze swoimi gośćmi rozmawia Anita Kijanka, inicjatorka “Strong Women in IT” i właścicielka Come Creations Group.

  Co dwa tygodnie w środę o godzinie 17:00 poznasz ciekawe kobiety biznesu, którze zbudowały swoje kariery w branży nowych technologii.  Usłyszysz inspirujące historie ze świata IT, dowiesz się, jak wizjonerzy postrzegają rzeczywistość i w jaki sposób tworzą przyszłość. Część odcinków zostanie poświęcona komunikacji, rozwojowi oraz edukacji w biznesie. 

  Chcesz zgłosić kogoś do odcinka lub wziąć w nim udział? Napisz do nas [email protected].  

  Media o nas

  Newsletter

  Chcesz być na bieżąco w świecie Strong Women? Zapisz się do Newslettera!

   Kontakt

   Chcesz dołączyć do “Strong Women in IT”, nawiązać z nami współpracę, zostać Partnerem Inicjatywy lub zapoznać się z ofertą Personal Brandingową? Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!

   +48 662 191 977